1. Pristatymas


1.1. Galimi pristatymo būdai:
1.1.1. Pristatymas į OMNIVA paštomatą (2,5 €). Siuntinį galėsite atsiimti Jums patogiu laiku. OMNIVA terminalai veikia visą parą, septynias dienas per savaitę. Pristatymo laikas: 2-4 d. d.

1.1.2. Pristatymas į LPEXPRESS paštomatą (2,5 €). Siuntinį galėsite atsiimti Jums patogiu laiku. LPEXPRESS terminalai veikia visą parą, septynias dienas per savaitę. Pristatymo laikas: 2-4 d. d.

1.1.3. Pristatymas per AB Lietuvos paštą (2,5 €). Pristatymo laikas: 2-5 d. d.

1.1.4. Pristatymas tiesiai jums į namus (3,5-4,5 €). Siuntinį jums pristatys kurjeris tiesiai į jūsų namus, biurą. Pristatymo laikas: 2-4 d. d.
1.2. Perkant už 55 € ir daugiau, pristatymas nemokamas.
1.3. Visos prekės, pateiktos el. parduotuvėje, yra sandėliuojamos mūsų sandėlyje.
1.4. Dėl prekių pristatymo į užsienį prašome kreiptis el. paštu info@aprangavyrams.lt


2. Atsiskaitymo būdai


2.1. Paysera išankstinis pavedimas (tinka visiems pristatymo būdams). Jums nereikia turėti sąskaitos šioje sistemoje. Su Paysera galite atsiskaityti elektroninės bankininkystės pagalba (Swedbank, SEB, Luminor, Danske Bank ir kt.) arba kitomis mokėjimo sistemomis - MAXIMA kasose grynaisiais (būtina atsispausdinti mokėjimo kvitą), Perlo terminaluose (būtina atsispausdinti mokėjimo kvitą) ir kt.
2.2. Bankiniu pavedimu, tai rankiniu būdu atliksite pavedimą į mūsų banko sąskaitą.
2.3. Jei pasirinksite mokėjimo būdą Paysera sistemoje, Jūsų apmokėjimo lauksime 48val. nuo užsakymo pateikimo. Jei per šį laikotarpį negausime pavedimo, Jūsų užsakymas bus atšauktas.


4. Keitimas/Grąžinimas


4.1. Nusipirkę netinkamo dydžio prekę, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju, netinkamo dydžio prekė yra pakeičiama į tokią pačią kito dydžio prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.
4.2. Nusipirkę netinkamos kokybės prekę, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju, Jums grąžinami sumokėti pinigai.
4.3. Nusipirkę nepatinkančią prekę, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju, Jums grąžinami sumokėti pinigai.
4.4. Grąžinama prekė turi būti tokios pačios būklės kaip ją ir gavote (toje pačioje dežėje, su visais papildomais lipdukais, etiketėmis ir kt.).
4.5. Grąžinama prekė ir jos įpakavimas turi būti tokie patys kaip juos ir gavote.
4.6. Prekes matuokitės sausoje, švarioje patalpoje! Jei jaučiate, kad dydis netinka, nenaudokite. Iš karto pasikeiskite dydį, nes naudotos prekės atgal nėra priimamos.
4.7. Kokybiškos (netinkančios/nepatinkančios) prekės gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų nuostatose ir sąlygose nurodytą terminą ir tik tuo atveju, jei:
4.7.1. Prekė nebuvo naudojama;
4.7.2. Prekė nebuvo sugadinta;
4.7.3. Prekė nepraradusi prekinės išvaizdos;
4.7.4. Prekė grąžinama originalioje pakuotėje;
4.7.5. Nuo prekės nebuvo nuimta originali etiketė (jei tokia yra).
4.8. Prekės grąžinimo mums išlaidas apmokate Jūs (siuntimas Lietuvos paštu + siuntos registravimas arba per terminalą). Kuomet prekė keičiama į kitą dydį, išlaidos pasidalinamos (grąžindami prekę mokate Jūs, o mes apmokame naujos prekės išsiuntimą Jums).
4.9. Prieš siųsdami prekę/prekes atgal, užpildykite grąžinimo forma.
4.10. Dovanų kuponai atgal nepriimami!
4.11. Akcijinės (išpardavimo) prekės atgal neriimamos ir nekeičiamos!
4.12. Jei klientas neatsiima prekės per nustatytą terminą, prekė klientui nepristatoma, ji yra grąžinama Pardavėjui. Klientas privalo atlyginti visus tiesioginius Pardavėjo patirtus nuostolius, susijusius su prekės pristatymu bei grąžinimu Pardavėjui.
4.13. Prekių neatsiėmimas, iš anksto apie tai raštu neinformavus Pardavėjo, yra laikomas piktnaudžiavimu ir Pardavėjas gali reikalauti transportavimo išlaidų padengimo. Pirkėjas praranda galimybę mokėti grynaisiais pinigais ir visus būsimus užsakymus turės apmokėti iš anksto pavedimu.5. Privatumo politika


5.1. Ši privatumo politika reglamentuoja AprangaVyrams.lt elektroninės parduotuvės (toliau – AprangaVyrams.lt) ir AprangaVyrams.lt elektroninės parduotuvės kliento (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.
5.2. Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.
5.3. El. parduotuvėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad AprangaVyrams.lt juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.
5.4. AprangaVyrams.lt vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:
5.4.1. Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais;
5.4.2. Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai;
5.4.3. Asmens duomenys nuolat atnaujinami;
5.4.4. Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai;
5.4.5. Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė;
5.4.6. Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.
5.5. AprangaVyrams.lt gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, amžiaus grupė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita el. parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:
5.5.1. Apdoroti Jūsų prekių užsakymus;
5.5.2. Išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
5.5.3. Spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
5.5.4. Vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus.
5.6. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims galimas tik Lietuvos Respublikos įstatymų nurodyta tvarka.
5.7. Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas, mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. "cookies"). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Įspėjame, jog naudodamasis el. parduotuve, sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.


6. Baigiamosios nuostatos


6.1. AprangaVyrams.lt turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti nuostatas ir sąlygas, apie tai pranešdami el. parduotuvėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.
6.2. Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums el. paštu info@aprangavyrams.lt.